SaliSol Resort
+47 924 86 080 Be om tilbakeringing
Luftfoto av SaliSol Resort nybygde leiligheter og frittliggende villaer til salgs i El Raso, Guardamar del Segura, Costa Blanca

Nybygg · El Raso, Guardamar del Segura

SaliSol Resort
villaer og leiligheter

Et resort i Costa Blanca for det 21. århundre — frittliggende villaer, designleiligheter og oppvarmet basseng, få minutter fra stranden og naturparken med saltsjøen.

Villaer fra 459 000 € · Leiligheter fra 299 000 € · 10 min til stranden

Se først

Se hvordan
resortet lever.

Innvendig og utvendig · Visualisert

Laget for å bo
hele året.

Et første innblikk i arkitekturen, interiørene og fellesarealene i SaliSol Resort. Hver bolig leveres med energiklasse A, premiummaterialer, smarthus-forberedelser og store terrasser eller takterrasser.

Nybygde leiligheter med hvit bølgeinspirert fasade ved oppvarmet basseng på SaliSol Resort, El Raso, Guardamar del Segura
Basseng og leiligheter
Åpen stue, spisestue og kjøkken i nybygd frittliggende villa med 3 soverom på SaliSol Resort, El Raso, Guardamar del Segura
Åpen stue
Hovedsoverom med terrasseutgang i nybygd frittliggende villa til salgs på SaliSol Resort, El Raso, Guardamar del Segura
Hovedsoverom
Fullt utstyrt treningssenter på området med utsikt over oppvarmet basseng på SaliSol Resort nybyggsanlegg i Guardamar del Segura
Trening og velvære
Designkjøkken med kjøkkenøy og premium overflater i nybygd villa på SaliSol Resort, El Raso, Guardamar del Segura, Costa Blanca
Designkjøkken
Coworking-område og kafé-terrasse på området for hjemmekontorbrukere på SaliSol Resort nybyggsanlegg, Guardamar del Segura
Coworking og kaffe

Bildene er datagenererte visualiseringer ment som illustrasjoner; endelig overflate og design kan variere.

Varmt, hvitt
og uanstrengt.

SaliSol Resort ligger i El Raso-urbanisasjonen i Guardamar del Segura, på Costa Blanca — et lukket boligområde laget for helårsboliger, hjemmekontor, ferie og utleieinvestering. Arkitekturen henter inspirasjon fra kysten: bølgeformede fasader, romslige balkonger og et oppvarmet basseng i hjertet av anlegget.

Velg mellom fem frittliggende villaer med privat takterrasse og hage, eller designede toroms leiligheter med terrasser fra 22 m² til 85 m². Hver bolig inkluderer underjordisk parkering, hvitevarer, hurtig fiberinternett og energiklasse A — med mulighet for tilpasning av kjøkken og bad ved tidlig reservasjon.

54
Boliger
10 min
Til stranden
3
Boligtyper
A
Energiklasse
Leiligheter fra
€299,000
Villaer fra
€459,000

Beliggenhet

Alt du trenger,
i nærheten.

  • Strender — hvit sand med Blått Flagg, 10 min med bil
  • Naturpark med saltsjø — vernet lagune og turstier for stavgang
  • Golf — ni baner i toppklasse i nærheten
  • Skoler — lokale og internasjonale, tospråklige, 15–30 min unna
  • Flyplass — Alicante via N-332, omtrent 33 min
  • Dagligliv — supermarkeder, restauranter og søndagens sitronmarked til fots

Calle El Salat 21, Urbanización El Raso, Guardamar del Segura, Alicante

SaliSol Resort nybygde leilighetsbygg rundt det sentrale oppvarmede svømmebassenget i El Raso, Guardamar del Segura

Arkitektur

Bølgeinspirert,
bygget for å vare.

Flytende hvite fasader, buede balkonger og gulv-til-tak-vinduer preger resortet. Bærekraft er innebygd: solcellepaneler forsyner bassengområdet og el-bil-lading betjener parkeringen — et anlegg for det 21. århundre med følelsen av et luksushotell.

Tre måter å bo på

Finn ditt
hjem.

Fasade i skumring av nybygd frittliggende villa med privat hage og takterrasse på SaliSol Resort, Guardamar del Segura, Alicante

Frittliggende villaer

145 m² byggeareal · 3 soverom · 2 bad + WC · takterrasse 50 m²

  • Privat tomt på 130 m² med uteplass
  • 81–84 m² med terrasser
  • Privat takterrasse

Fra €459,000

Nybygde leiligheter med hvit bølgeinspirert fasade ved oppvarmet basseng på SaliSol Resort, El Raso, Guardamar del Segura

Designleiligheter

84,75–86 m² · 2 soverom · 2 bad · store balkonger

  • Balkonger fra 22 m² til 85 m²
  • Underjordisk parkering med heis
  • Utsikt mot basseng, saltsjø eller solnedgang

Fra €299,000

Nybygd leilighet i første etasje med privat hage og tilgang til bassengterrasse på SaliSol Resort, El Raso, Guardamar del Segura

Hageleiligheter i 1. etasje

2 soverom · 2 bad · privat hage

  • Hager opptil 85 m²
  • Direkte adkomst til terrasse og basseng
  • Trinnfri bolig på ett plan

Fra €299,000

Resort-opplevelsen

Fasiliteter i
verdensklasse.

Oppvarmet basseng

Klimaregulert basseng for bading hele året.

Fullt utstyrt treningsstudio

Treningsstudio på området med utsikt over bassenget.

Coworking-område

Et profesjonelt miljø for hjemmekontor.

Kaffebar på området

Møt naboer uten å forlate anlegget.

Smarte postbokser

Trygge skap døgnet rundt for nettleveranser.

Opparbeidede hager

Frodige middelhavsplanter med lite vedlikehold.

Solenergi og el-bil-lading

Solcellepaneler og ladestasjoner for biler og elsparkesykler.

Fiber med høy hastighet

Fiberinternett klart for digitale nomader.

Plantegninger

Ned til siste
meter.

Plantegning av første etasje for nybygd frittliggende 3-roms villa med terrasse og uteplass på SaliSol Resort, Guardamar del Segura, Costa Blanca

Villa — første etasje

Stue-spisestue-kjøkken, soverom, bad, WC, vaskerom · terrasse 25 m² · uteplass 19,5 m²

Plantegning andre etasje med 2 soverom, bad, terrasse og 49 m² takterrasse for nybygd frittliggende villa på SaliSol Resort, Guardamar

Villa — andre etasje og takterrasse

2 ekstra soverom · bad · terrasse 31,6 m² · balkong 7,2 m² · takterrasse 49 m²

Plantegning av nybygd 2-roms leilighet, type A, med terrasse og hage på SaliSol Resort, El Raso, Guardamar del Segura

Leilighet — 2 soverom (type A)

78,37 m² byggeareal · 2 soverom · 2 bad · terrasse 19 m² · hage opptil 85 m²

Plantegning av nybygd 2-roms leilighet, blokk 2, med 22–42 m² terrasser på SaliSol Resort, El Raso, Guardamar del Segura

Leilighet — 2 soverom (blokk 2)

84,75–86 m² · 2 soverom · 2 bad · terrasser 22–42 m²

Godt å vite

Ofte stilte
spørsmål.

Hvor ligger SaliSol Resort i Guardamar del Segura? +
SaliSol Resort ligger i El Raso-urbanisasjonen i Guardamar del Segura, Alicante, i Calle El Salat 21, på Costa Blanca. Strendene med Blått Flagg ligger omtrent 10 minutters kjøretur unna, og Alicante–Elche lufthavn cirka 33 minutter via N-332. Les mer om området i vår Guardamar del Segura nybygg-guide.
Hvilke nybygde boliger selges i SaliSol Resort? +
SaliSol Resort tilbyr tre typer nybygg i Guardamar del Segura: fem frittliggende villaer (145 m² byggeareal, 3 soverom, privat takterrasse og hage), toroms designleiligheter med svært store balkonger, og leiligheter i første etasje med privat hage på opptil 85 m².
Hva koster en nybygd leilighet eller villa i Guardamar del Segura? +
I SaliSol Resort starter nybygde leiligheter fra 299 000 € og frittliggende villaer fra 459 000 €. Prisene er eksklusive 10 % moms. Tilgjengelighet og priser endres jevnlig — kontakt Efficax for siste prisliste for SaliSol Resort.
Hvor mange soverom og bad har boligene? +
Leilighetene i SaliSol Resort har 2 soverom og 2 bad. De frittliggende villaene har 3 soverom, 2 bad og et ekstra gjeste-WC fordelt på to etasjer, pluss en privat takterrasse.
Følger det parkering med boligene i SaliSol Resort? +
Ja. Leilighetene inkluderer en underjordisk parkeringsplass tilgjengelig med heis, og hver villa har egen tomt. El-bil-lading for biler og elsparkesykler er tilgjengelig på området.
Hvilke fasiliteter tilbyr SaliSol Resort? +
SaliSol Resort er et fullservice-resort på Costa Blanca med oppvarmet basseng, fullt utstyrt treningsstudio, opparbeidede hager, coworking-område, kaffebar på området, smarte postbokser, vareautomater døgnet rundt, fiberinternett og bærekraftsløsninger drevet av solenergi.
Kan jeg tilpasse kjøkken og bad i min nye bolig? +
Ja — reserverer du tidlig nok i SaliSol Resort, kan du tilpasse overflater på kjøkken og bad, og en valgfri møbelpakke er tilgjengelig på forespørsel.
Hvilken energiklasse har boligene i SaliSol Resort? +
Hver bolig i SaliSol Resort er bygget med høy energiklasse A, premiumoverflater, store vinduer og smarthus-forberedelser for lave driftskostnader hele året.
Egner SaliSol Resort seg for helårsbolig og hjemmekontor? +
Ja. SaliSol Resort er laget for helårsbolig, ferie, hjemmekontor og utleieinvestering, med klimaregulert basseng, coworking-område på stedet og alle fasiliteter åpne hele året.
Hvor langt er SaliSol Resort fra stranden og saltsjøen? +
Flere strender med hvit sand og Blått Flagg ligger 10 minutter med bil fra SaliSol Resort, og den vernede naturparken med saltsjøen og turstier for stavgang ligger rett ved siden av El Raso-urbanisasjonen.
Er et nybygg i Guardamar del Segura en god utleieinvestering? +
Guardamar del Segura er et populært helårsreisemål på Costa Blanca, noe som gjør et nybygg i SaliSol Resort attraktivt både for ferieutleie og langtidsutleie. Våre Efficax-rådgivere kan gå gjennom forventet leieavkastning med deg.
Hvordan reserverer jeg en bolig i SaliSol Resort? +
Send oss kontaktinformasjonen din via skjemaet under, så tar en Efficax-rådgiver kontakt med oppdatert tilgjengelighet, prisliste for SaliSol Resort, plantegninger og hele reservasjonsprosessen — uforpliktende.

Be om tilbakeringing

Finn ditt sted
i sola.

Send oss kontaktinformasjonen din, så tar en Efficax-rådgiver kontakt med oppdatert prisliste, tilgjengelighet og plantegninger for SaliSol Resort — uforpliktende.

TT
Truls Tangstad
Efficax Real Estate

Takk!

Truls kontakter deg snart.

Fra €299,000
Spør